Najdziwniejsze operacje plastyczne

operacja dla Kopciuszka - usuwanie halluksów

1. Operacja dla Kopciuszka

Większość kobiet w momencie, gdy nie mogłaby założyć konkretnej pary butów po prostu odłoży te buty na półkę i potem sięgnie po inną pasującą parę. Ale są i takie osoby, które w tym momencie zdecydują się na operację plastyczną. Rozwiązanie tutaj polega na usuwaniu haluksów, które mogą być dużym problemem dla Pań. Dzięki takiemu zabiegowi będzie się dało je usunąć i noszenie butów będzie znośne.

2. Dla amatorek przerwy między udami

Luka między udami to znak, który będzie charakterystyczny dla modelek. Okazuje się, że jest także obiektem pożądania wielu kobiet. Taka przerwa będzie dobrze wyglądała jedynie, gdy ma się szczupłą sylwetkę oraz szerokie biodra. Okazuje się, że nawet to nie zniechęca kobiet, które decydują się na to, by wykonywać sobie zabieg, który pozwoli na stworzenie takiej luki między udami.

przeszczep rzęs3. Przeszczep rzęs

Przeszczep rzęs początkowo realizowało się w przypadku poparzeń i takich osób, u których był problem łysienia. To trudne do przeprowadzenia zabiegi, dlatego jedynie nieliczni lekarze mogą je wykonywać. Jeśli są zrobione prawidłowo, to wyniki są imponujące.

4. Wygładzanie okolic intymnych

To naprawdę zaskakujące, ale okazuje się że takie zabiegi poniżej pasa, w których wygładza się skórę są realizowane i coraz częściej dotyczy to także mężczyzn, którzy decydują się na wygładzanie skóry w okolicach jąder.

5. Przebudowa małżowiny usznej

To zabieg przeznaczony dla tych osób, którym znudził się piercing i na nowo chcą, by uszy wyglądały normalnie. Przebudowa małżowiny to szansa dla tych, którzy chcą iść do amerykańskiego wojska. Obecnie zmienione przepisy nakazują posiadanie uszu, których grubość nie będzie przekraczała 1,6 mm.

wakacyjne piersi - nowość w medycynie estetycznej6. Wakacyjne piersi

To chyba jeszcze bardziej zaskakujący zabieg, który się do nas zbliża. Już w przyszłym roku ma wejść w życie taka metoda, w ramach której do piersi będzie wstrzykiwany specjalny płyn, który ma sprawić, że piersi urosną w ciągu 24 godzin i taki efekt będzie się utrzymywał przez około 3 tygodnie.

Jak widać na powyższych przykładach, w tym momencie już standardowe zabiegi medycyny estetycznej praktycznie nie są w stanie wzbudzić większych emocji. Mamy inne, niestandardowe zabiegi, które niektórych zaskakują a innych mocno szokują.