Poznaj najlepszy sposób na cienie pod oczami

sposób na cienie pod oczami

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że skóra na twarzy, szczególnie ta w okolicach oczu bardzo często staje się takim miejscem, gdzie pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zaczną się tam pojawiać nieestetyczne cienie, worki i mimiczne zmarszczki. Mamy obecnie wiele metod medycyny estetycznej, które pozwolą na ich redukowanie.

Czym jest mezoterapia?

To działająca bardzo silnie terapia, która polega na tym, że podaje się pod skórę mieszankę różnych składników, które mają działać pozytywnie na skórę. Z jej pomocą będzie się dało w sposób skuteczny walczyć z wyglądem i nawodnieniem skóry. Co również bardzo ważneб w trakcie zabiegu mikrourazy skóry będą stymulowane procesy odnowy komórkowej. Dzięki temu po takim zabiegu spowolnione będą procesy starzenia się skóry i zminimalizowane będą zmarszczki przy oczach. Jeśli chce się uzyskać możliwie najlepsze efektyб to warto powtarzać taki zabieg kilka razy.

Mezoterapia na cienie pod oczami

mezoterapia a cienie pod oczamiJeśli pojawiają się nieestetyczne cienie pod oczami, to można się zdecydować także na mezoterapię właśnie w okolicach oczu. Dzięki niej możliwa stanie się reedukacja cieni pod oczami przez użycie specjalnych substancji, dzięki którym poprawione będzie mikrokrążenie skórne i zwiększona będzie elastyczność oraz gęstość skóry. Zabieg będzie polegał na tym, że pod skórę podaje się specjalny roztwór, który ma w sobie czynne substancje o pozytywnym działaniu. Jedną z nich będzie kwas hialuronowy, który skórze zapewnia odpowiedni poziom nawodnienia.

Co więcej będzie on także redukował dolinę łez, która wynika z tego, że istnieją ubytki tkanki łącznej w okolicach oczu. W tych preparatach, które przeznaczone są do wstrzykiwania w okolice oczuб znajdują się również przeciwutleniacze, które mogą hamować rozwój wolnych rodników i dzięki nim zdecydowanie wstrzymane zostaną procesy starzenia się skóry.

Istotną rolę odgrywają także flawonoidy takie jak rutyna czy narinegenina. Dzięki nim wzmocnione zostają naczynia krwionośne. W niektórych koktajlach do mezoterapii stosuje się również peptydy, które będą wpływały na redukowanie zmarszczek mimicznych. Nieestetyczne cienie pod oczami to oczywiście estetyczny defekt, który może obniżać poczucie własnej wartości, dlatego mezoterapia w takim przypadku może się okazać skutecznym rozwiązaniem problemów.